W dniu 11.05.2019 ściana wspinaczkowa jest nieczynna z powodu zawodów. Zapraszamy w niedzielę.

Ściana wspinaczkowa
Fitness Club

Ocun Testing Tour – 14.01.2019

Zapraszamy na Ocun Testing Tour 2019 !

Absolutna nowość – buty Ocun Jett QC oraz szereg sprawdzonych modeli z oferty renomowanego producenta. Możliwość przetestowania, porównania, zaczerpnięcia opinii specjalistów i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami. Już dziś zapraszamy na Ocun Testing Tour 2019 – największy w Polsce test butów wspinaczkowych. Startujemy 14.01.2019 o godzinie 15.00

OTT to impreza, której fanom wspinaczki nie trzeba specjalnie przedstawiać. Raz do roku specjaliści z marki Ocun, ruszają w trasę, by dotrzeć do łojantów w całej Polsce i zaprezentować najpopularniejsze modele z aktualnej oferty oraz techniczne nowinki, które pojawią się na rynku w niedalekiej przyszłości.

Eventy z cyklu Ocun Testing Tour od zawsze przyciągają wspinaczy, którzy przymierzają się do zakupu nowych butów i chcą wybrać model idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz umiejętności. To niepowtarzalna okazja, by skorzystać z porad specjalistów oraz sprawdzić możliwości butów właśnie na ściance.

OTT jest pozycją obowiązkową, dla osób, które trzymają rękę na pulsie wspinaczkowych nowości lub szukają okazji, by spotkać się i porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Co więcej, każdy z uczestników testu może podzielić się z organizatorami swoją opinią o prezentowanych butach, a w konsekwencji mieć swój wkład w rozwój produktu.

Sponsorzy
This carousel is empty, please add some logos.
Partnerzy
Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego