Jesteśmy OTWARCI dla WSZYSTKICH bez ograniczeń! Prosimy o noszenie maseczki oraz dezynfekcje dłoni.

Uruchomiliśmy NOWE TURNUSY PÓŁKOLONII,  po więcej info kliknij w BANER PÓŁKOLONIE.

Ściana wspinaczkowa

PÓŁKOLONIE LETNIE 2020. RUSZAJĄ ZAPISY !

 

Drodzy Rodzice,
jak co roku proponujemy Wam na czas zbliżających się wakacji dobrze zorganizowaną, nietuzinkową a przede wszystkim bezpieczną opiekę nad Waszymi Pociechami .

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 13 lat, lubiące aktywność fizyczną i gotowe na przeżycie niebywałej przygody do wzięcia udziału w Przygodowych Półkoloniach na Poziomie.
Uczestnicy Półkolonii będą mieć okazję zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, dyscyplinami sportowymi, doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się poprzez połączenie zabawy i nauki, nawiązać nowe znajomości a przede wszystkim dobrze i bezpiecznie się bawić .

Zajęcia dostosowane są do wieku, poziomu umiejętności i predyspozycji uczestników / nie wymagana jest wcześniejsza znajomość wspinaczki ani którejkolwiek z proponowanych dyscyplin sportowych / Pracujemy w małych grupach do 15 osób.
Do dyspozycji mamy oprócz hali wspinaczkowej, salę gimnastyczną o powierzchni ponad 200m2, osobne pomieszczenie na zabawy edukacyjne i przestronne miejsce na spożycie posiłków.
Wprowadziliśmy wszystkie niezbędne procedury w zakresie bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Co oferujemy uczestnikom naszych półkolonii ?

Przede wszystkim Bezpiecznie spędzony czas !

• Zajęcia sportowe – np. zajęcia wspinaczkowe, taneczne, gry i zabawy na świeżym powietrzu
• Zajęcia kreatywne – np. projektowanie koszulek ,szycie i tworzenie maskotek, maseczek, malowanie na szkle, pieczenie babeczek, tworzenie biżuterii, ram na obrazy
• Warsztaty tematyczne – np. zajęcia z I pomocy , eko – zajęcia, zajęcia z nauki gry na bębnach, zajęcia z autoprezentacji,
• Co najmniej dwa wyjścia na zewnątrz – np. do Parku Trampolin , na basen , do Laser House

Koszt półkolonii :

Koszt jednego turnusu to 499 zł (przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki w wysokości 300 zł do 14 czerwca 2020r) Po tym terminie koszt turnusu będzie wynosił 559 zł /Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych.
Zastrzegamy sobie możliwość odwołania turnusu w sytuacji nie zebrania się minimalnej liczby uczestników/

Cena zawiera:
• Opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
• Zajęcia wspinaczkowe i sprzęt wspinaczkowy
• Zajęcia sportowe , kreatywne i edukacyjne
• Koszty wyjścia do Parku Trampolin, Laser Hause, na basen
• Pełne wyżywienie – śniadanie, deser i obiad dwudaniowy
• Dodatkowe ubezpieczenie NW

Terminy Półkolonii :

Turnus I – od 29.06 do 03.07.2020
Turnus II – od 06.07 do 10.07.2020
Turnus III – od 20.07 do 24.07.2020
Turnus IV – od 27.07 do 31.07.2020
Turnus V – od 10.08 do 14.08.2020
Turnus VI – od 17.08 do 21.08.2020

 

NOWY DODATKOWY TURNUS 13 DO 17 LIPCA !!!

Pytania :
tel.

Iwona: 604 544 600,

Ola :693 114 843

Zapisy :

iwona@poziom450.pl lub ola@poziom450.pl

Pragniemy PRZYPOMNIEĆ, że każdy wypoczynek, każde zajęcia organizowane przez SPORT POZIOM 450 realizowane są z zachowaniem wszystkich wytycznych, które nakładane są przez MEN, Sanepid, i inne stosowne Organy Państwowe .

Zawsze najważniejsze dla nas było i nic się w tym temacie nie zmieniło zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i to pod względem uprawiania wspinaczki jak i wszystkich wymagań sanitarno- epidemiologicznych.

Partnerzy

Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego