RUSZYŁY ZAPISY NA LETNIE PÓŁKOLONIE 2024 !

Ściana wspinaczkowa

Ścianka dmuchana

Chcemy zaproponować Państwu niecodzienną atrakcję z dużą dawką adrenaliny.
Wysoka na 7 metrów, dmuchana ŚCIANKA WSPINACZKOWA jest niesamowitą atrakcją na każdy rodzaj imprezy plenerowej oraz wewnętrznej (targi, eventy miejskie, festiwale muzyczne/szkolne, urodziny, obozy, zawody).
Ściana którą oferujemy posiada dwa stanowiska wspinaczkowe dzięki czemu mogą wspinać się na niej 2 osoby na raz. Drogi wspinaczkowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych routesetterów w taki sposób, iż każdy będzie mógł cieszyć się możliwością jej pokonania.
Nasza ściana oraz sprzęt do jej obsługi posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Dysponujemy również ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.
Instruktorzy, którzy obsługują ściankę, to pracownicy centrum wspinaczkowego Sport Poziom 450 w Sosnowcu, a co za tym idzie bardzo doświadczeni oraz pełni pasji ludzie, którzy profesjonalnie zadbają o bezpieczeństwo Twoich klientów/gości.
Do naszych atutów należy wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, Na co dzień zajmujemy się organizacją sekcji, szkoleń i kursów wspinaczkowych, imprez urodzinowych, półkolonii, wyjazdów w skały oraz zawodów wspinaczkowych. Nasi instruktorzy to bardzo doświadczony zespół zajmujący się tym co kocha i robi to naprawdę świetnie! Cechuje nas pełen profesjonalizm w działaniu, gdzie bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów jest priorytetem.
Przez lata zaufało nam wiele firm oraz tysiące klientów indywidualnych, dołącz do nich i TY!

Oferta cenowa:
Wynajęcie dmuchanej ściany wspinaczkowej na czas do 6 godzin wraz z obsługą instruktorów, niezbędnym sprzętem wspinaczkowym (liny, karabinki i uprzęże) oraz dowozem w rejonie aglomeracji Śląskiej – 3000 zł netto

Jeśli organizujesz imprezę, która może być dla nas atrakcyjna ze względów reklamowych, możemy podjąć rozmowy o obniżeniu ceny w ramach promocji naszego Centrum Wspinaczkowego na organizowanym przez Ciebie evencie.

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Mail: ola@poziom450.pl Tel: +48 693 11 48 43

Partnerzy

Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego