RUSZYŁY ZAPISY NA LETNIE PÓŁKOLONIE 2024 !

Ściana wspinaczkowa

Organizacja imprez integracyjnych

Poziom 450 – wyjątkowe Centrum Wspinaczkowe stworzone na terenie byłej Kopalni Sosnowiec – zaprasza wszystkie firmy z Sosnowca, Katowic i całego Śląska, które chcą zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich pracowników.

Kochamy aktywny styl życia oraz znakomitą zabawę połączoną ze sportowymi wyzwaniami i taki właśnie cel przyświeca wszystkim naszym usługom. W kompleksowy sposób zorganizujemy imprezy integracyjne na Śląsku specjalnie dla Twojego zespołu.

Imprezy integracyjne Śląsk – integracja i motywacja Twojego zespołu

Imprezy integracyjne na Śląsku w naszym Centrum Wspinaczkowym to prezent, który na pewno ucieszy Twoich pracowników. Taka impreza pozwoli promować zamiłowanie do aktywnego stylu życia i ducha sportowej rywalizacji, a zarazem jest doskonałym sposobem, aby zespół poznał się na nieco bardziej prywatnym gruncie i świetnie poczuł ze sobą. Taka integracja stanowi doskonały sposób na motywację i budowę więzi pracowników z firmą, pokazuje im, że stanowią ważną część przedsiębiorstwa czy instytucji. Pozafinansowe benefity są obecnie coraz bardziej cenione i bardzo często decydują o braku chęci zmiany pracy.

Organizacja imprez integracyjnych to doskonały sposób, aby poprawić komunikację pomiędzy pracownikami. Dobre kontakty poszczególnych działów zawsze wpływają na współpracę w grupie, późniejszą atmosferę w firmie oraz efekty pracy przekładające się na budowę pozycji firmy i jej konkurencyjność na rynku.

Organizacja imprez integracyjnych na Śląsku – dlaczego właśnie u nas?

Centrum Poziom 450 to ponad 1 300 m2 powierzchni wspinaczkowych, 50 stanowisk oraz przeszło 120 dróg o różnych poziomach trudności (najwyższa wysokość to 14 m). Każda droga jest doskonale zaplanowana, pozwala poczuć dreszczyk emocji podczas zdobywania szczytu. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników imprezy – certyfikowany materac chroni przed upadkami, a doświadczony zespół instruktorów służy sprawdzonymi wskazówkami podczas wspinaczki. To sprawia, że posiadamy doskonałe zaplecze umożliwiające organizację imprez integracyjnych na Śląsku innych niż u konkurencji.

Imprezy integracyjne z Centrum Poziom 450 to gwarancja:

  • dopięcia wszystkich szczegółów organizacyjnych na ostatni guzik,
  • doskonałej zabawy na pełnych wyzwań ściankach wspinaczkowych i w klubie fitness,
  • opieki doświadczonych instruktorów wspinaczki,
  • pysznego poczęstunku,
  • wielu ciekawych atrakcji dla pracowników Twojej firmy,
  • świetnej atmosfery, która na pewno jeszcze długo będzie wspominana na biurowych korytarzach.

 

Partnerzy

Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego