Ściana wspinaczkowa
Fitness Club

Pierwszy raz na ścianie

Co muszę ze sobą zabrać?

– Obowiązkowo obuwie zmienne (adidasy/trampki)
– Strój sportowy

Czy muszę posiadać własny sprzęt wspinaczkowy?

Nie musisz mieć własnego sprzętu. U nas możesz wypożyczyć uprząż, przyrząd asekuracyjny jak również linę. Koszt wypożyczenia to 3 zł za sztukę sprzętu.

Czy potrzebuję partnera do wspinaczki?

Tak i Nie 🙂

Aby móc się wspinać na wysokich ścianach z tzw. liną musisz przyjść z partnerem który/a będzie cię asekurować . Osoba ta może ale nie musi się wspinać. Jeżeli będzie Cię tylko asekurować to nie płaci za wejście jednak płaci za szkolenie i sprzęt.

Jeżeli nie masz partnera do wspinaczki to możesz umówić się na zajęcia indywidualne z jednym z naszych instruktorów, jest to dodatkowo płatna usługa. Rezerwacji takich zajęć możesz dokonać w recepcji pod nr 730 454 546. Z uwagi na dużą ilość zajęć prowadzonych przez instruktorów dokonaj takiej rezerwacji przynajmniej 2 dni przed planowanym przyjściem.

Partnera nie potrzebujesz również w sytuacji kiedy korzystasz z tzw. „Bulderowni”

Możesz się wtedy wspinać maksymalnie do 3 metrów nad materacem.

Czy przejdę szkolenie z asekuracji, i czy jest ono obowiązkowe?

Tak. Jeżeli jesteś pierwszy raz na ścianie wspinaczkowej to obowiązuje cię szkolenie wstępne.

– Szkolenie rozpoczyna się o pełnych godzinach. Pierwsze o 11.00 ostatnie o 20.00. Najlepiej abyś zjawił się 15-20 min przed szkoleniem.

– Na szkolenie musisz zarezerwować sobie ok. 30 – 40 min.

– Jest płatne – 20zł od osoby która szkoli się u nas po raz pierwszy. Kolejne szkolenie to koszt 10zł/osobę.

– Nie rezerwujemy miejsc na szkolenie, liczy się kolejność przyjścia. Najbardziej oblegane godziny to 17-19. Jeżeli Ci się uda to zaplanuj swoją pierwsza wizytę na ścianie we wcześniejszych godzinach.

Jak przychodzę z dzieckiem czy płacę za swoje wejście?

Jeżeli chcesz nas odwiedzić z dzieckiem i tylko ono będzie się wspinać to nie płacisz za wejście na ścianę. Musisz jednak zapłacić za sprzęt do asekuracji i szkolenie wstępne.

Od jakiego wieku dzieci mogą się wspinać?

W większości dzieci już od 4 roku życia chętnie się wspinają. W naszym obiekcie mamy dla takich maluchów przeznaczone specjalne ścianki wspinaczkowe.

Jaki jest koszt godzinnego wejścia na ściankę?

U nasz nie płacisz za godzinę ale za wejście. Tak to oznacza, że możesz spędzić na ściance nawet cały dzień. Cennik wejść i sprzętu znajdziesz tutaj

Czy mogę wejść na ściankę w ramach MultiSport?

Tak, honorujemy karty MultiSport i Fit Profit. Jednak obejmują one tylko wejściówkę na ścianę, za sprzęt i szkolenie musisz dodatkowo zapłacić. Cennik znajdziesz tutaj
Sponsorzy
This carousel is empty, please add some logos.
Partnerzy
Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego