RUSZYŁY ZAPISY NA LETNIE PÓŁKOLONIE 2024 !

Ściana wspinaczkowa

Pierwszy raz na ścianie

Co muszę ze sobą zabrać?

– Obuwie zmienne (adidasy/trampki). Jeśli zapomniałeś obuwia zmiennego, możesz wypożyczyć u nas buty wspinaczkowe (posiadamy rozmiary 30 – 46)
– Strój sportowy.

Czy muszę posiadać własny sprzęt wspinaczkowy?

Nie musisz posiadać własnego sprzętu. U nas wypożyczysz buty, uprząż, przyrząd asekuracyjny jak również linę.

Czy potrzebuję partnera do wspinaczki?

Tak i Nie 🙂

Aby móc się wspinać na wysokich ścianach z tzw. liną musisz przyjść z partnerem który będzie cię asekurować . Osoba ta może ale nie musi się wspinać. Jeżeli będzie Cię tylko asekurować to płaci za wejście na halę (5zł), ewentualne szkolenie oraz sprzęt.

Jeżeli nie masz partnera do wspinaczki to możesz umówić się na zajęcia indywidualne z jednym z naszych instruktorów, jest to dodatkowo płatna usługa. Rezerwacji takich zajęć możesz dokonać w recepcji pod nr 730 454 546. Z uwagi na dużą ilość zajęć prowadzonych przez instruktorów dokonaj takiej rezerwacji przynajmniej 5 dni przed planowanym przyjściem.

Partnera nie potrzebujesz również w sytuacji kiedy korzystasz z bulderowni,
możesz się wtedy wspinać maksymalnie do 4 metrów nad materacem.

Czy przejdę szkolenie z asekuracji, i czy jest ono obowiązkowe?

Jeżeli jesteś pierwszy raz na ścianie wspinaczkowej i nie potrafisz asekurować to obowiązuje cię szkolenie wstępne.

– Szkolenie rozpoczyna się o pełnych godzinach. Pierwsze o 11.00 ostatnie o 20.00. Najlepiej abyś zjawił się 15-20 min przed szkoleniem.

– Na szkolenie musisz zarezerwować sobie ok. 30-40 min.

– Jest płatne – 20zł od osoby. Szkolenie z automatów to koszt 10zł/osobę.

– Nie rezerwujemy miejsc na szkolenie, liczy się kolejność przyjścia. Najbardziej oblegane godziny to 17-19. Jeżeli Ci się uda to zaplanuj swoją pierwsza wizytę na ścianie we wcześniejszych godzinach.

Czy przychodząc z dzieckiem płacę za swoje wejście?

Jeżeli w tym dniu wykupisz szkolenie to nie płacisz za swoje wejście. Jeśli nie wykupujesz szkolenia to opłata za wejście na halę wspinaczkową wynosi 10zł (po godzinie 15.00 oraz w weekend).

Od jakiego wieku dzieci mogą się wspinać?

W większości dzieci od 3-4 roku życia chętnie się wspinają. W naszym obiekcie mamy dla takich maluchów przeznaczone specjalne ścianki oraz drogi wspinaczkowe. (czasami rodzice „przystawiają” do ścianek już 2 latki).

Jaki jest koszt godzinnego wejścia na ściankę?

U nasz nie płacisz za godzinę ale za wejście. To oznacza, że możesz spędzić na ściance nawet cały dzień. Cennik wejść i sprzętu znajdziesz tutaj

Czy mogę wejść na ściankę w ramach MultiSport, Fit Profit, Medicover?

Tak, honorujemy te karty. Jednak obejmują one tylko wejściówkę na ścianę, za sprzęt i szkolenie musisz dodatkowo zapłacić.
Korzystanie z nich wiąże się z dopałatą : Multisport: 12 zł
Medicover: 7 zł (pon-pt do 15.00 oraz bilet ulgowy – dla dzieci do 12 roku życia), 15 zł (pon-pt po 15.00, weekendy oraz święta)
Fit Profit: 15 zł
Cennik znajdziesz tutaj
Partnerzy

Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego