poziom 450
SPORT POZIOM 450
Narutowicza 51
41-200 Sosnowiec
w pobliżu miasta Katowice
Tel.: 730 45 45 46

Godziny otwarcia

Ścianka wspinaczkowa:
pon - pt 10.00-22.00
sb - nd 10.00-22.00

Kawiarnia:
pon-piąt 17.00-21.00
sob-niedz 10.00-21.00

Partnerzy

Opis Zajęć

JUMPING FROG

Trening składa się z kilku stałych części: rozgrzewka, cardio, wzmacnianie i rozciąganie.

Trening na trampolinie zmusza mięśnie do szybkich, cyklicznych skurczów.

 ZALETY

 

·       wykonując odpowiednie ćwiczenia podczas skoków możesz spalić nawet 1000 kcal w ciągu godziny,

·       wzmacnianie mięśni,

·       poprawa pracy układu sercowo-naczyniowego,

·       stymulacja procesów trawiennych,

·       wydalanie toksyn z organizmu,

·       poprawa wytrzymałości układu kostno – stawowego,

·       zwiększenie wydolności organizmu,

·       poprawa koordynacji ruchowej,

·       zmniejszenie masy ciała,

·       modelowanie sylwetki (brzuch, „boczki”, pośladki, uda, łydki)

·       NIE obciążamy stawów ani kręgosłupa, dotleniamy organizm.

Regularny udział w zajęciach ma niesamowity wpływ relaksujący i antydepresyjny, a wysiłek jest porównywalny z joggingiem.

Dodatkowa korzyść?

Uśmiech na twarzy gwarantowany, bowiem w trakcie zajęć łączymy różne formy fitnessowe co skutkuje wydzielanie niesamowitej ilości endorfin.

Power Jump to trening na trampolinach, który daje niesamowite efekty i dużo zabawy.

Czas trwania zajęć : 55 min.

Na zajęcia obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona.

CROSS TRENING

Zwiększa sprawność organizmu. Poprawia zakres ruchu stawów, wytrzymałość i wyreguluje braki równowagi mięśniowej. Zadba o równomierny przyrost masy mięśniowej i kształtuje twoją sylwetkę kompleksowo! Zajęcia mają charakter grupowy - Ćwiczymy razem, wspieramy się wzajemnie. Na zajęciach używamy: worków bługarskich,  kettli, gum, hantli, lin i innych przyrządów. 
Nudzi Cię rutyna codziennych ćwiczeń w siłowni? Cross trening jest dla Ciebie idealny. Na bazie Cross treningu opierają się zajęcia antyterrorystów, służb militarnych, policji i profesjonalnych sportowców. To forma treningu, jaką uprawiać może każdy, bez względu na wiek, płeć, kondycję fizyczną, czy doświadczenie w siłowni.

 

FAT KILLER

Prosty trening aerobowy ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo elementy siłowe wzmacniają tkankę mięśniową, modelują ją i nadają przyjemnego dla oka kształtu ciała. Skóra staje się jędrna i elastyczna. Zajęcia zaczynają się 10–15 minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy i intensywny zestaw ćwiczeń wzmacniających i wytrzymałościowych, obejmujący wszystkie grupy mięśni, z wykorzystaniem ciężarków, hantli czy taśm gumowych. Zajęcia Fat killer nie wykorzystują choreografii.

 

PŁASKI BRZUCH

Zajęcia efektywnie wspomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu. Zbudowane są z dwóch części. Pierwsza – aerobowa ma za zadanie spalić kalorie, a tym samym wspomóc ćwiczących w pozbywaniu się niepotrzebnego tłuszczu. Druga – wzmacniająca ma za zadanie wzmocnić, ujędrnić i wyrzeźbić brzuch.

 

PBU (pośladki, brzuch, uda)

To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Porcja takiego ruchu pobudza i dodaje energii. PBU to trening wzmacniająco - kształtujący wykonywany do rytmicznej muzyki. Zaczyna się 10–15 minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy zestaw ćwiczeń głównie na dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.

 

TURBO SPALANIE

Trening aerobowy o średniej intensywności, którego celem jest efektywne spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Zajęcia, które doskonale ujędrnią Twoje ciało i pomogą w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Ich sekret tkwi w połączeniu ćwiczeń cardio i wzmacniających mięśnie. Zajęcia rozpoczynają się od interwałowych ćwiczeń Cardio. Następnie kilka krótkich zestawów modelujących ciało oraz stretching.

 

BBB (brzuch, biust, biodra)

Zajęcia wzmacniające głównie mięśnie klatki piersiowej, bioder i brzucha. Przeznaczone dla osób, które chcą ujędrnić i wysmuklić swoje ciało. Rozpoczynają się krótką rozgrzewką aerobową a następnie przechodzą do ćwiczeń wzmacniajacych często z uzyciem  przyrządów. Np.: hantli, gum itp.

 

TABATA

To trening o wysokiej intensywności, przeplatany krótkimi przerwami. Stosowany jest do "podkręcenia metabolizmu", zwiększenia wytrzymałości i wydolności. Jest to dosyć zaawansowana metoda treningowa ze względu na wysoką intensywność. Idealny trening do spalania podskórnej tkanki tłuszczowej! Szybki efekt w krótkim czasie!

 

ZUMBA

Taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto "Beto" Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Także elementy treningu siłowego (squat, lunge) są wykorzystywane. Jednak najważniejsze jest to, że ZUMBA to ŚWIETNA ZABAWA

  

JOGA

Będąca metodą treningu ciała i umysłu - poprzez praktykę asan pozwala przywrócić ciału utraconą gibkość, elastyczność i sprawność, a praktykującemu wyciszyć umysł i wzmocnić koncentrację poprzez naukę właściwego oddechu. Trzeba pamiętać, że oddziaływanie asan jogi jest nie tylko stricte fizyczne, ale również fizjologiczne. Poza wyszczupleniem ciała, wzmocnieniem i rozciągnięciem mięśni, usprawnia także pracę gruczołów dokrewnych. Praktykowanie Jogi reguluje gospodarkę hormonalną, usprawnia tempo metabolizmu i ułatwia oczyszczanie organizmu z toksyn będących ubocznymi produktami przemiany materii. Już po pierwszej sesji jogi odczuwamy jej dobroczynne działanie zarówno w obszarze ciała -poczucie rozluźnienia i przestrzeni w ciele, jak i w postaci dobrego samopoczucia i lepszego snu. Joga pozwala poczuć się dobrze we własnej skórze.

Regularne praktykowanie asan jogi gwarantuje:

- wzmocnienie i usprawnienie ciała

- najlepsze zabezpieczenie przed kontuzjami

- zwiększenie zakresu ruchomości stawów

- poprawa poczucia równowagi

- złagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa

- zwiększenie koncentracji i wyciszenie

- poczucie świadomości własnego ciała

- znaczną redukcję stresu i jego negatywnych efektów

- wysmuklenie sylwetki

PROMOCJE

Akceptujemy karty: