RUSZYŁY ZAPISY NA LETNIE PÓŁKOLONIE 2024 !

Ściana wspinaczkowa

PRACA DLA INSTRUKTORA !

Szukamy otwartych, energicznych, pełnych optymizmu osób
do pracy na stanowisku INSTRUKTORA WSPINACZKI oraz OPERATORA ŚCIANY WSPINACZKOWEJ.

Opis stanowiska pracy:
– Dbanie o bezpieczeństwo i porządek na hali wspinaczkowej oraz bulderowni
– Prowadzenie szkoleń wstępnych (dla nowych klientów)
– Funkcja informacyjna dla klientów poziomu 450
– Prowadzenie sekcji wspinaczkowych
– Prowadzenie zajęć indywidualnych
– Prowadzenie wspinaczkowych urodzin dla dzieci
– Prowadzenie zajęć wspinaczkowych dla grup zorganizowanych

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy z ludźmi
– Uczciwość, komunikatywność, wysoka kultura osobista.
– Dyspozycyjność (również w weekendy)
– Dyplom instruktora lub operatora ściany wspinaczkowej

Oferujemy:
– Umowę o pracę
– Zatrudnienie w pełnym (lub niepełnym) wymiarze godzin
– Elastyczność w tworzeniu grafiku pracy
– Miłą atmosferę
– Możliwości rozwoju

CV prosimy wysyłać na adres praca@poziom450.pl
w temacie: PRACA INSTRUKTOR

Jesteś instruktorem zainteresowanym TYLKO sekcjami???
w temacie pisz: PRACA INSTRUKTOR SEKCJE

Partnerzy

Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego